Novinky

Připravované novinky DEUTZ-FAHR - Agritechnica 2013

Publikováno: 5. 9. 2013 08:00

Lauingen, Německo

Deutz-Fahr minulý týden představil Evropskému tisku novinky, které společnost představí na listopadové výstavě Agritechnica 2013 v německém Hannoveru.

Na nejvýznamnější a zároveň největší výstavě bude poprvé zemědělské veřejnosti prezentováno hned několik modelových řad. Na jedné straně bude oficiálně představena nová řada sklízecích mlátiček C 9000 – řada, která posunuje hranice maximální efektivity a přináší důležité technické inovace v mláticím systému. Nová kabina přináší nové výbavové prvky a především více komfortu do již tak velmi pohodlného stroje.

Celý článek

DEUTZ-FAHR rozšiřuje řadu Agrotron 6 o tři nové modely o výkonu 120 až 140 k s klasickou i plynulou převodovkou

Publikováno: 1. 8. 2013 08:00

Lauingen, Německo

Řada 6 od firmy DEUTZ-FAHR bude rozšířena o nové modely s výkonem 120 až 140 ks a klasickými převodovkami a převodovkami TTV. Značka DEUTZ-FAHR tím zaplňuje mezeru v portfoliu špičkových traktorů, která se vyznačují použitím nejmodernějších technologií, vynikající spotřebou, vysokým výkonem a bezkonkurenční ergonomií.

Celý článek

Výrobní závod v Lauingenu oslavil 100 let své existence

Publikováno: 17. 6. 2013 08:00

Lauingen, Německo

Rok 2013 je významným jubileem pro značku DEUTZ-FAHR  a především pro výrobní závod v Lauingenu, který slaví 100 let své existence. Již před 100 lety se totiž v bavorském Lauingenu začaly vyrábět kvalitní zemědělské stroje. Společnost KÖDEL & BÖHM, která výrobní závod na současném místě postavila, ale vznikla již v roce 1870 a později se sloučila s firmou FAHR a dalšími aby vytvořila DEUTZ-FAHR. Firma Ködel a Böhm se věnovala již od počátku výrobě zemědělských strojů a tato tradice přetrvala v Lauingenu dodnes. Dnes je moderní výrobní závod centrem skupiny DEUTZ-FAHR pro vyspělé traktory s výkonem nad 120 koňských sil a celkem se na jejich výrobě a vývoji podílí 700 zaměstnanců.

Celý článek

Velký zájem o kvalitní německé stroje v Nabočanech

Publikováno: 14. 6. 2013 08:00

Nabočany, Česká republika

Na celostátní přehlídce polních pokusů a výstavě zemědělské techniky Naše Pole 2013 prezentoval značku DEUTZ-FAHR náš významný regionální zástupce, společnost ZEAS a.s. Pečlivě připravená expozice se spoustou novinek přilákala mnoho návštěvníků k prohlídce vystavených strojů, a to i přes fakt, že počasí příliš nehrálo do not pořadatelům a podmínky na výstavě byly poněkud bahnité.

Celý článek