Novinky

Další ocenění pro DEUTZ-FAHR: Řada 6 CShift strojem roku 2016

Publikováno: 16. 11. 2015 12:45

Na každém veletrhu Agritechnica hledají redaktoři německých odborných časopisů zaměřených na zemědělskou techniku stroj roku v různých kategoriích. Vyhlašování vítězů této soutěže je vrcholem každé výstavy Agritechnica a ani letos tomu nebylo jinak. Mezi nominovanými a následně oceněnými nechyběly také traktory DEUTZ-FAHR. V kategorii „Traktor vyšší střední třídy“ zvítězily traktory DEUTZ-FAHR řady 6 CShift.

Celý článek

S Deutz-Fahrem po jihočeských skokových závodech

Publikováno: 12. 10. 2015 16:46

Během letošní sezóny parkurového skákání měli fanoušci jezdeckého sportu možnost spatřit zemědělskou techniku DEUTZ-FAHR na některých z jihočeských závodů a to jak na oficiálních, tak na hobby. My Vám přinášíme zprávy z jezdeckého prostředí, kde jste si mohli traktory DEUTZ-FAHR prohlédnout v praxi!

Celý článek

Den Zemědělce 2015

Publikováno: 29. 9. 2015 13:00

Ve dnech 16. až 17. září 2015 jsme se zúčastnili celostátní polní výstavy a předvádění zemědělské techniky Den Zemědělce, kterou pořádalo vydavatelství Profi Press na letišti Kámen u Pelhřimova.
V rámci důkladně připravené expozice DEUTZ-FAHR mohli návštěvníci vidět přehlídku širokého portfolia kvalitních a spolehlivých strojů této značky vyjímajících se na výstavní letištní ploše.

 

Celý článek

DEUTZ sestrojil svůj 9 miliontý motor

Publikováno: 14. 9. 2015 09:45

Devět milionů motorů vyrobených od roku 1867.
DEUTZ se těší z celosvětového úspěchu motorových systémů s nízkou produkcí emisí.

V polovině roku 2015 vyprodukoval výrobce motorů z Kolína nad Rýnem DEUTZ od svého založení před 150 lety již 9 miliontý motor, čímž prokazuje, že spalovací motor zůstává základem pro pohon mobilních technologií. Díky neustálému zlepšování efektivity a vývoji špičkových systémů pro snižování emisí patří motory DEUTZ mezi nejžádanější ve světě. Se svými inovativními řešeními budou navíc i nadále významně ovlivňovat růst a pokrok průmyslové motorizace.

Celý článek

Země živitelka 2015

Publikováno: 10. 9. 2015 09:25

Naše společnost GARNEA se zúčastnila dalšího, tentokrát již 42. ročníku mezinárodního zemědělského veletrhu Země živitelka na výstavišti v Českých Budějovicích. Výstava probíhala v termínu od 27.8. do 1.9.2015 a od začátku až do úplného konce ji provázela tropická vedra.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem našim zákazníkům, partnerům a návštěvníkům veletrhu za jejich obrovský zájem o německou zemědělskou techniku DEUTZ-FAHR, která dominovala naší expozici.

Celý článek