Novinky

Den Garnea 2014

Publikováno: 14. 10. 2014 13:17

Každý druhý čtvrtek v říjnu se tradičně do jihočeského Neplachova sjíždí farmáři z celého okolí na Den otevřených dveří společnosti Garnea a.s.. A i když se na polích stále horlivě pracuje, Den Garnea si nenechaly ujít desítky zemědělců, obchodních partnerů a příznivců německé zemědělské techniky DEUTZ-FAHR. Pro ty si společnost Garnea a.s. připravila zábavný program, kde nechybělo představení novinek ze sortimentu DEUTZ-FAHR, křest kalendáře pro rok 2015 nebo soutěže o věcné ceny. Po celou dobu akce bylo zajištěno lahodné občerstvení, o které se postaralo Střední odborné učiliště Dačice.

Celý článek

DALŠÍ ROČNÍK ZEMĚ ŽIVITELKY JE ZA NÁMI!

Publikováno: 5. 9. 2014 07:28

Společnost Garnea se úspěšně prezentovala na již 41. ročníku výstavy Země Živitelka, která se konala od 28. 8. 2014 do 2. 9. 2014 v Českých Budějovicích. Děkujeme všem zákazníkům, návštěvníkům a partnerům, že navštívili expozici německé zemědělské techniky DEUTZ-FAHR. Vskutku nás překvapilo, kolik návštěvníku projevilo zájem o tuto prémiovou zemědělskou techniku.

Celý článek

Velká cena Garney

Publikováno: 3. 9. 2014 08:49

Jako již tradičně ožil poslední srpnový víkend vondrovský dvůr skokovými závody. A díky malebnému prostředí historického areálu a zásluhou travnatého kolbiště jsou tyto závody unikátní událostí jak pro jezdce, tak i pro diváky. Společnost Granea a.s. se rozhodla, že podpoří tuto jedinečnou akci a sponzorovala jednu ze soutěží, aby podpořila málo dotovaný jezdecký sport.

Celý článek