Kariéra

Kariéra

V současné době hledáme nové kolegy / kolegyně na tyto pracovní pozice:

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu stranska@garnea-as.cz.

SERVISNÍ HVĚZDA stavební techniky

Rozšiřujeme servisní tým na pobočce v Sedlčanech o schopného servisního technika. Region od Prahy směrem na jih – Sedlčany, Beroun, Hořovice, Černošice, Příbram, Dobříš, Milevsko, Votice, Benešov a okolí.

JAKÝ/-Á byste měl/-a být?

  • mít RADOST z práce: „Nechodit do zaměstnání, ale chodit za svým koníčkem“
  • servisákem jste se už narodil/-a
  • máte slušné a originální vystupování
  • lásku ke strojům
  • min. 1 rok praxe v oboru podmínkou (ideálně servis stavebních strojů)
  • jste samostatný/-á a v práci si umíte najít řád a organizaci
  • jste týmový hráč (protože úspěch je výsledkem týmové práce)

Vaše zodpovědnost u nás?

  • budete se starat o stroje našich zákazníků
  • práce na pobočce v Sedlčanech, ale i v terénu uvedených regionů
  • zodpovědnost za spokojené zákazníky
  • požadujeme týmovou spolupráci, bez které se neposuneme dál

A CO za to?

  • práci v české, prosperující, rodinné společnosti s 30letou tradicí
  • možnost plnit si své sny
  • odpovědnou práci v kolektivu: „Jaké si to uděláte, takové to budete mít.“
  • nové, moderní, pracovní prostředí, které si zamilujete
  • skvělého šéfa ?
  • služební vůz –plně vybavená dodávka
  • mzdové ohodnocení ve Vašich rukách (fixní mzda + osobní ohodnocení + odměny na základě spokojenosti a zpětné vazby od zákazníků)
  • nastoupíte do úspěšně rozjetého vlaku
  • budete si sám / sama sobě svým pánem, pokud budou zákazníci spokojeni; pro nás je důležité, abyste byl/-a spokojený/-á v práci
  • nástup ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce - SEDLČANY.

SERVISNÍ TECHNIK stavební techniky

Naše společnost nyní rozšiřuje své pole působnosti o další středisko v Plzni. V případě, že chcete být součástí nového servisního týmu, dejte nám vědět!

Co bude náplní Vaší práce?

  • servis a opravy stavebních strojů DOOSAN
  • diagnostika a opravy elektronických závad
  • předprodejní příprava a předávání nových strojů
  • záruční a pozáruční servis.

Co Vám nabízíme?

  • stabilní práci v přátelském a profesionálním kolektivu
  • nadprůměrné platové ohodnocení včetně bonusů a prémií
  • příspěvky na stravování
  • mobilní telefon
  • špičkové dílenské zázemí
  • při výjezdech plně vybavenou servisní dodávku
  • pravidelné školení s možností získání odborných průkazů
  • kariérní růst.

Co od Vás požadujeme?

  • jste týmový hráč a hledáte práci, která bude zároveň Vaším koníčkem
  • středoškolské vzdělání s maturitou nebo výuční list v opravárenství
  • základní znalost práce na PC (diagnostika závad a vyhledávání náhradních dílů v katalozích)
  • řidičský průkaz skupiny B, T nebo C výhodou
  • pasivní znalost anglického či německého jazyka výhodou
  • praxe v oboru
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost.

Místo výkonu práce - PLZEŇ / NEPLACHOV.

VEDOUCÍ SERVISU stavební techniky

Náplň práce:

  • vedení servisního týmu (1 až 2 technici – do budoucna více)
  • práce na dílně, zodpovědnost za její chod
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba zakázek (od přijmutí stroje po jeho předání) včetně fakturací
  • úzká spolupráce s centrálou v Neplachově (garance, technická podpora, náhradní díly).

Co nabízíme:

  • stabilní práci v české, prosperující, rodinné společnosti s 30letou tradicí
  • možnost kariérního postupu
  • nadstandardní platové ohodnocení + roční odměny při splnění plánu
  • mobilní telefon + notebook
  • kvalitní oděv a obuv dle vlastního výběru
  • možnost účasti při výběru dalších servisních techniků do týmu + finanční odměnu za jejich doporučení (až 50 000,- Kč)
  • flexibilní a různorodou pracovní náplň
  • špičkově vybavenou servisní dodávku
  • technickou podporu, která Vás nikdy nenechá ve štychu
  • zázemí stabilní společnosti s výhradním zastoupením značky DOOSAN.

Co požadujeme:

  • vzdělání s technickým zaměřením (opravář nákladních či zemědělských strojů výhodou)
  • řidičský průkaz B, C a T výhodou
  • praxi v opravárenství – stavební / zemědělské stroje, automobily
  • anglický / německý jazyk výhodou
  • schopnost provádění diagnostiky a hledání závad
  • komunikativní schopnosti, pozitivní přístup k zákazníkům, týmového ducha
  • zodpovědnost, časovou flexibilitu a schopnost věci dotáhnout do zdárného konce
  • chuť jít si za svým cílem.

Místo výkonu práce - PLZEŇ.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – stavební technika

Jste samostatný/-á a máte obchodního ducha? Pak jste nejspíš náš člověk!

Cílem a náplní Vaší práce bude:

  • vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • nabízení našich produktů renomovaných značek a doporučování široké nabídky našich nejen servisních služeb
  • patřičná péče o naše stávající i potenciální zákazníky, poradenství, utužování obchodních vazeb
  • práce s obchodní databází
  • uzavírání obchodů včetně příslušné dokumentace
  • tvorba cenových nabídek
  • reporting.

Co je pro tuto pozici nezbytné:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • relevantní praxe z obchodu – min. 3 roky na obdobné pozici
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • reprezentativní vystupování
  • aktivní přístup k práci a schopnost efektivně řešit problémy a výzvy
  • schopnost a ochota rychle se učit novým věcem – rádi Vám pomůžeme.

Budeme z Vás nadšení, pokud:

  • máte pozitivní přístup ke změnám – neustále se rozrůstáme
  • jste obchodně orientovaná osobnost
  • dokážete pracovat samostatně
  • jste ochotný/-á pracovat v terénu a navštěvovat zákazníky
  • máte smysl pro humor a týmového ducha
  • znáte odvětví stavební techniky, ale není to podmínkou.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu stranska@garnea-as.cz.