Novinky

5DS TTV získal Zlatý klas!

Publikováno: 3. 9. 2018 14:21

Jedna z největších zemědělských výstav Země živitelka 2018 je za námi a my se můžeme pochlubit získáním prestižního ocenění Zlatý klas, který získala horká novinka - speciál do vinic a sadů 5DS TTV.

Chtěli bychom také tímto poděkovat všem návštěvníkům, kteří navštívili naší expozici před pavilonem B1. 

Celý článek

Zkušební jízda DEUTZ-FAHR

Publikováno: 24. 6. 2018 15:35

Otestujte zdarma naše produkty na vlastní kůži, působíme po celé České republice. Přesvědčte se o kvalitách našich strojů DEUTZ-FAHR nové generace. Můžete si sami bez stresu a spěchu vyzkoušet naše stroje.

Celý článek

Nové 5DS TTV

Publikováno: 23. 6. 2018 13:41

Nové speciální traktory s TTV převodovkou.

Řada 5 DS TTV s novou konstrukcí kabiny a s inovativním ovládáním.

Novou řadou 5 DS TTV představuje DEUTZ-FAHR svůj první speciální traktor s plynulou převodovkou. Traktory této řady jsou vybaveny řadou technologických inovací, které značně usnadňují péči o zvláštní kultury, jako je vinná réva a ovoce. Nejnápadnějšími prvky těchto traktorů je jejich nová kabina s naprosto inovativním konceptem ovládání, nový výkonný hydraulický systém a v neposlední řadě i výjimečné pohodlí při jízdě i ovládání stroje.

Celý článek

Letos se na Techagru nesejdeme

Publikováno: 6. 4. 2018 15:16

Techagro 2018 se blíží a my bychom vás rádi informovali o skutečnosti, že se v Brně nepotkáme. Důvodem je, že nám jakožto výhradnímu importérovi nebyla ze strany BVV nabídnuta adekvátní plocha a zázemí pro prezentování prestižní zemědělské techniky Deutz-Fahr.

Nicméně nevěště hlavy! Máme pro vás na tento rok přichystané nepřeberné množství akcí po celé České republice, kde vás rádi přivítáme a kde si budete moci vyzkoušet stroje Deutz-Fahr na vlastní kůži.

Celý článek