Zemědělská technika

Postřikovače TECNOMA

Zemědělství je již od pradávna spojováno s tvrdou lidskou prací. To je také výsledkem neustálých inovací, nových řešení a objevů, které nejen že usnadňují práci zemědělců, ale také ji urychlují. Naším úsilím bylo, a vždy bude, nabízet Vám tu nejefektivnější zemědělskou techniku. Mezi tu patří také francouzský výrobce zemědělské techniky TECNOMA, který je absolutní špičkou mezi výrobci postřikovačů. 

V námi nabízeném sortimentu zemědělské techniky TECNOMA naleznete, jak postřikovače nesené a tažené, tak i samojízdné.

Tažené postřikovače řady Tecnis jsou dokonce vybaveny vzduchem odpruženou nápravou AXAIR. Pracovní záběr u této řady dosahují až neuvěřitelných 42 m a objem nádrže činí 6000 l. Potřeba dovážení vody na pole je tak snížena na minimum nebo zcela odpadá. Postřikovače řady Tecnis nacházejí díky jejich unikátním vlastnostem uplatnění jak ve středních, tak i ve větších podnicích.

Řada Laser od značky TECNOMA nabízí celou škálu samojízdných postřikovačů, které vynikají jednoduchým ovládáním a prvotřídní výbavou. Všechny modely jsou vybaveny hydrostatickým pohonem všech kol, oběma řiditelnými a vzduchem odpruženými nápravami a dosahují maximálního denního výkonu díky pracovnímu záběru až do 42 m a objemu nádrže do 5200 l. Pro tyto vynikající vlastnosti je řada Laser určena pro větší farmy a podniky a poskytovatele služeb.

Více informací o jednotlivých modelových řadách se dozvíte po kliknutí na menu vpravo.