NOVINKA! Limitovaná edice AGROTRON 7250 TTV WARRIOR

Na mezinárodním veletrhu zemědělské techniky a chovatelství SIMA, který proběhl v termínu 22. - 26. února 2015 v Paříži, představil DEUTZ-FAHR limitovanou edici speciálního modelu traktorů Agrotron 7250 TTV WARRIOR. Edice je určená pro nejnáročnější práce na poli i pro přepravu materiálu a vyniká použitím nejvyspělejších technologií, jedinečným designem a vysokou kvalitou.

Limitovaná edice. Unikátní vybavení. 3 roky záruka.

Magická černá barva(*) spolu s výfukem s krytem z nerezové oceli propůjčují edici WARRIOR nezaměnitelný dominantní vzhled.
Traktory jsou vybaveny exkluzivním balíčkem osvětlení WARRIOR-LED s xenonovým majáčkem a pracovními LED světly, které odpovídají čtvrté a tudíž nejnovější generaci světelné techniky HELLA s až 2470 lumeny. Uvnitř je Agrotron 7250 TTV WARRIOR opatřený luxusním polokoženým sedadlem a podlahovými rohožemi WARRIOR také v černé barvě. Dále nabízí tyto traktory až 7 elektricky ovládaných okruhů, vývody Power Beyond a ISOBUS zásuvku.
Limitovaná edice Agrotron 7250 TTV WARRIOR jde však ještě dále! Poprvé poskytuje DEUTZ-FAHR na všechny modely záruku celé 3 roky (max. 3000 Mth) přesahující standardní zvyklosti a zákonnou povinnost, což svědčí o vysoké kvalitě a spolehlivosti těchto traktorů.
Nezkrotná energie řady 7 TTV dosažená díky legendárnímu motoru DEUTZ se projevuje vysokou tažnou silou a výkonem až 263 koní (194 kW). Plynulé převodovky TTV poskytují traktorům Agrotron 7250 TTV WARRIOR nepřekonanou provozní dynamiku při současném zachování nízké spotřeby paliva.

Motor Deutz - TCD 6.1 - L06 4V Tier 4i
Nejvyšší výkon (k) 263
Max. krouticí moment (Nm) 1009
Válce / Zdvihový objem (počet / cm3) 6 / 6057

(*) Volitelně je Agrotron 7250 TTV WARRIOR dostupný také v klasické DEUTZ-FAHR zelené barvě.

 

Více informací o limitované edici Agrotron 7250 TTV WARRIOR naleznete ZDE.