Novinky

Představujeme MaxiVision Cab Simulátor. Vyzkoušejte si novou kabinu MaxiVision přímo ve Vašem počítači!

Publikováno: 5. 6. 2013 08:00

Neplachov, Česká republika

Vloni představila a následně i uvedla společnost DEUTZ-FAHR na trh novou řadu Agrotron 7 TTV. Letos na jaře k ní přibyla mimo jiné další novinka, nová řada Agrotron 6 TTV. Jak je z názvu patrné, obě tyto řady spojuje použití plynulé převodovky TTV – a tím také nové Maxi Vision kabiny, která sklízí spolu s novou řadou Agrotron 7 TTV úspěchy po celém světě. Tato unikátní kabina a celkový koncept ovládání traktorů DEUTZ-FAHR s plynulou převodovkou je vyzdvihován odborníky ale i uživateli od momentu, kdy se tyto stroje dostaly do plného provozu. Ne každý má však tu možnost v plném provozu potkat tyto dvě nové řady – proto jsme se rozhodli vám způsob ovládání představit zde, na našich webových stránkách - pomocí MaxiVision Cab simulátoru.

Celý článek

Předváděcí akce KUNH a DEUTZ-FAHR

Publikováno: 29. 5. 2013 08:00

Neplachov, Česká republika

Dne 29.03.2013 se uskutečnila předváděcí akce strojů KUHN spolu se stroji DEUTZ-FAHR. Téměř 100 návštěvníků mělo možnost prohlédnout si tyto ale i jiné stroje v praxi při sečení, obracení, nahrnování, lisování, balení i nakládání a přepravě materiálu. I přes letošní špatné počasí se na nás usmálo sluníčko a akce se vydařila.

Celý článek

Obrat skupiny DEUTZ-FAHR v roce 2012 překonal rok 2011

Publikováno: 24. 4. 2013 08:00

Lauingen, Německo

V polovině dubna byl vedením společnosti uzavřen rok 2012. Deutz-Fahr, světový výrobce traktorů, sklízecích mlátiček, manipulátorů a pícní techniky, dosáhl celkového obratu 1,187,8 milionu Euro. To je nárůst o plných 6,6 % oproti předchozímu roku. EBIT vzrostl pak oproti předchozímu roku z 5,6% na 6,1%.

Celý článek