Novinky

DEUTZ-FAHR získal dvě stříbrné medaile za inovace, které se představí na Agritechnice 2013 v německém Hannoveru

Publikováno: 18. 10. 2013 14:01

Hannover, Německo

Veletrh Agritechnica je inovačním fórem pro celý zemědělský sektor. Každé dva roky se zde prezentují nejnovější technologie a řešení s cílem usnadnit a zefektivnit zemědělskou činnost. Ani DEUTZ-FAHR nezaostává za ostatními a připsal si na konto hned dvě stříbrné medaile za následující inovace, které se jistě velmi brzy objeví v sériové výrobě.

Celý článek

DEUTZ-FAHR předal 15 nových traktorů letišti v Mnichově

Publikováno: 15. 10. 2013 14:06

Mnichov, Německo

Nová řada DEUTZ-FAHR AGROTRON 6  bude udržovat letiště bez sněh

Bezpečně a včas vzlétnout - na tomto úkolu se bude v příštích letech spolupodílet i 15 traktorů DEUTZ-FAHR nové 6. řady. Tento traktorový park obsahující 13 traktorů Agrotron 6160 a 2 traktory Agrotron 6190 bude pečovat o terminál 1 na mnichovském letišti a jeho hlavním úkolem bude odstraňování ledu a sněhu.

Celý článek

Nová řada 9 od DEUTZ-FAHRU přijíždí na trh s výkonem, který překonává současné hranice.

Publikováno: 11. 10. 2013 14:15

Lauingen, Německo

Zavedením nové řady 9 se značka DEUTZ-FAHR posouvá o výkonovou třídu výš. Do nové modelové řady 9 budou patřit čtyři modely o výkonu 270 k až 340 k s novou vysoce účinnou TTV převodovkou.

Tyto traktory nejsou unikátní pouze díky komfortu, který poskytují obsluze, nízkou spotřebou paliva, nízkými provozními náklady, ale také svým designem, který byl navržen špičkovým italským studiem Giugiaro Design. Dynamické linky podél celé kapoty, elegantní kabina a především použití kvalitních materiálů tvoří dohromady celek, jehož výsledkem je jedinečný design.

Celý článek

Podzimní jezdecké závody v Dubenci 5. 10. 2013

Publikováno: 7. 10. 2013 08:00

Dubenec, Česká republika

Dne 5.10.2013 se konaly v jihočeské vesničce Dubenec jezdecké závody pořádané jezdeckým klubem Tandem ze stejnojmenné obce. Jedním z partnerů byla právě společnost Garnea a.s., která vyslala na tamní kolbiště stroje DEUTZ-FAHR, které se starali po celý den o úpravu povrchu. Jednalo se o modely DEUTZ-FAHR Agrokid 230 a Agrofarm 410, kteří v Dubenci mezi jednotlivými soutěžemi připravovali povrch kolbiště. Díky nasazení těchto dvou výkonných a obratných strojů tak bylo možné úpravu zvládnout velmi rychle a zajistit plynulý průběh celé soutěže. V rámci skokových závodů se konala také soutěž "Velká cena Garney" výkonnostního stupně L (tedy do 120 cm). Dekorování pak provedl za společnost Garnea Václav Baštýř ml.

Celý článek

Připravované novinky DEUTZ-FAHR - Agritechnica 2013

Publikováno: 5. 9. 2013 08:00

Lauingen, Německo

Deutz-Fahr minulý týden představil Evropskému tisku novinky, které společnost představí na listopadové výstavě Agritechnica 2013 v německém Hannoveru.

Na nejvýznamnější a zároveň největší výstavě bude poprvé zemědělské veřejnosti prezentováno hned několik modelových řad. Na jedné straně bude oficiálně představena nová řada sklízecích mlátiček C 9000 – řada, která posunuje hranice maximální efektivity a přináší důležité technické inovace v mláticím systému. Nová kabina přináší nové výbavové prvky a především více komfortu do již tak velmi pohodlného stroje.

Celý článek