DEUTZ-FAHR řady 9 získal ocenění „GOLDEN TRACTOR FOR THE DESIGN“

Boloň, 12. listopadu 2014

Traktor DEUTZ-FAHR 9340 získal v segmentu traktorů s vysokým výkonem prestižní ocenění „Golden Tractor for the Design“ za rok 2015. 

Cenu „Golden Tractor for the Design“ uděluje každoročně porota „Tractor of the Year“, která se skládá z dvaceti vybraných novinářů největších evropských odborných zemědělských časopisů. 

Toto ocenění potvrzuje, že traktory nové řady 9 jsou absolutní špičkou v oblasti ergonomie, funkčnosti i stylu. Modelová řada 9 představuje další milník, kterého se povedlo značce DEUTZ-FAHR dosáhnout a to hlavně v oblasti produktivity. Se čtyřmi modely o výkonu od 270 do 340 k a plynulou TTV převodovkou řada 9 naprosto splňuje veškeré požadavky na výkon, komfort, účinnost s ohledem na spotřebu a provozní náklady. Ovšem nesmíme zapomenout ani na styl: agresivní design doplněný elegantními a přitažlivými liniemi je jedním z typických charakteristických rysů nových modelových řad. Modely této řady poskytují vysoký výkon pro polní práce, ať už se stroji náročnými na tahovou sílu nebo při práci s velkými připojenými stroji, stále však zůstávají velice obratné a univerzální. 

Slavnostní předání cen proběhlo na mezinárodním veletrhu Eima v Itálii dne 12. listopadu 2014.
„Již po třetí v řadě jsme získali ocenění od poroty Tractor of the Year“, říká Lodovico Bussolati, generální ředitel DEUTZ-FAHR. „To nás naplňuje velkou spokojeností. Tato cena je nejlepším uznáním našich investic do výzkumu a vývoje v posledních letech.“