Napsali o nás

Limitovaná edice traktorů 7250 TTV WARRIOR

Publikováno: 6. 8. 2015 09:45

Agrotron 7250 TTV WARRIOR, představený na letošním mezinárodním veletrhu zemědělské techniky a chovatelství SIMA v Paříži, vyniká použitím nejvyspělejších technologií, jedinečným designem a vysokou kvalitou. Kromě výhodné ceny spočívající v balíčku nastandardní výbavy v hodnotě přibližně 10 000 € jistě zaujme také zárukou od výrobce po dobu 3 let (max. 3 000Mth).

Celý článek

Pět let úspěšné spolupráce

Publikováno: 3. 8. 2015 09:39

V roce 2010 Garnea poprvé na Zemi živitelce vystavila traktor značky Deutz-Fahr a letos je tomu přesně pět let. První pětiletka je tak ukončena a lehce přes 500 prodaných traktorů této renomované německé značky dokazuje, že německá technika je v kurzu. Celkově se za posledních pět let podařilo posunout značku Deutz-Fahr výrazně nahoru, kam rozhodně patří. A značné investice do nových produktů ze strany výrobce tomu napomáhají.

Celý článek

Nové traktory nejen v zelené barvě

Publikováno: 21. 7. 2015 14:10

Pro tuto sezónu má několik nových modelů či doplnění současných modelových řad traktorů připraven německý výrobce zemědělské techniky Deutz-Fahr patřící do skupiny SDF. Například v současnosti nejsilnější traktory série 9 byly v podobě prototypů představeny již před rokem, řada 6 se dočkala dalšího rozšíření.

Celý článek

Nové „pětky“ nabízejí hned několik trumfů, které jinde nenajdete

Publikováno: 6. 4. 2015 11:00

„Pětky“ od Deutz-Fahru představují velmi pestrou nabídku traktorů v rozmezí od 80 do 130 koňských sil. Nutno podotknout, že si vybere opravdu každý. Díky modulární stavbě celého stroje není problém vytvořit zcela základní pětku s maximem mechanických prvků, ale i třeba kompletně odpružený traktor s plynulou převodovkou. O pohon se starají nové hospodárné motory, které nepotřebují ani filtr pevných částic ani SCR – jako jediné na současném trhu. I proto jsou celkové náklady na jejich provoz velmi nízké.

Celý článek

Lisování a balení od firmy DEUTZ-FAHR

Publikováno: 4. 3. 2015 08:13

Společnost DEUTZ-FAHR věnuje svou pozornost nejen inovacím traktorů, ale také strojů pro lisování a balení jak kulatých, tak hranatých balíků. Pro letošní rok 2015 se zaměřila na novinky u lisů s pevnou komorou, lisů na hranaté balíky a baliček na kulaté balíky.

Celý článek