Napsali o nás

Moderní vybavení traktorů

Publikováno: 1. 3. 2015 14:47

Ing. Václav Baštýř se díky rodinné farmě zajímá o traktory již od velmi mladého věku. Během studií se začal problematice traktorů věnovat aktivně i po profesní stránce. Díky studiu v zahraničí měl možnost poznat různé oblasti zemědělství v podstatě po celém světě. V současnosti pracuje v týmu společnosti Garnea a. s. zastupující na českém trhu značku Deutz-Fahr. Zodpovídá za marketing a servisní podporu. Díky tomu se pravidelně schází s vývojovými odborníky tohoto výrobce a v rámci diskusních platforem se podílí na utváření budoucnosti traktorů této německé značky jak z obchodního, tak z technického hlediska.

Celý článek

Jaro 2015 ve znamení novinek

Publikováno: 1. 2. 2015 09:07

Již téměř pět let úspěšně funguje v jihomoravských Prušánkách středisko prodeje a servisu zemědělské techniky Deutz-Fahr a Yanmar. Díky snažení celého týmu se během této doby podařilo dodat do regionu více než 30 nových strojů těchto dvou značek. Agro Podlužan tak výrazně přispěl k růstu těchto renomovaných značek na českém trhu.

Celý článek

Ten správný model pro každého – nové řady 5 a Agrotron 6 CShift od Deutz-Fahru

Publikováno: 1. 1. 2015 09:15

Již v prvních měsících roku 2015 dorazí k českým zákazníkům první traktory řad 5D a 5G, tedy poslední dvě z pěti nově představených řad s pětkou ve jméně. Dovrší se tak velká obměna v důležité výkonové kategorii 75–130 k. A nejenom to. Ve větší míře se do provozu dostávají také Agrotrony 6 CShift, u kterých dosavadní praktické zkušenosti potvrzují, že nové robotické řazení a mnoho dalších inovací řadí tyto traktory na špičku segmentu.

Celý článek

Sklízecí mlátičky DEUTZ-FAHR kompletně v novém

Publikováno: 11. 10. 2014 08:02

Deutz-Fahr patří jako jeden z prvních výrobců sklízecích mlátiček na světě v této oblasti mezi absolutní špičku v této oblasti. Právě v letošním roce kompletně obnovil, až na nejmenší model, celou svoji nabídku sklízecích mlátiček. Nové řady C9000 a C7000 tak nahrazují dosluhující modelovou řadu 60 a přinášejí spoustu vylepšení a nových prvků, které dále zvyšují produktivitu a celkovou hospodárnost sklízecích mlátiček Deutz-Fahr. Zvenku jsou nové řady nepřehlédnutelné díky novému koncernovému designu od Giugiara.

Celý článek

Profi – DLG PowerMix test traktoru Agrotron 7250 TTV

Publikováno: 16. 9. 2014 14:43

Letos v září si vzal měsíčník se zemědělskou tématikou „Profi“ pod drobnohled špičkový model řady 7. Traktor Agrotron 7250 TTV se tak podrobil DLG testu PowerMix a opět se Deutz-Fahr nemá za co stydět. Velmi pozitivní výsledky spotřeby a praktického používání totiž hovoří za vše. Níže najdete nejdůležitější výsledky testu:

Celý článek