Napsali o nás

Pracujte na úrovni se strojem roku 2016

Publikováno: 25. 3. 2016 11:10

Deutz-Fahr v posledních letech posbíral celou řadu ocenění pro traktory, které vyrábí. Poslední a velice důležité ocenění získala značka vloni na Agritechnice, a to pro svoji vyšší střední třídu – řadu Agrotron 6 CShift. Tím je tak oficiálně potvrzeno, co ukazují dlouhodobé prodeje po celé Evropě a to, že Agrotron je nejprodávanějším a nejuniverzálnějším modelem kategorie 130 – 200 k.

Celý článek

Devítková řada traktorů DEUTZ-FAHR opět posouvá hranice vývoje

Publikováno: 25. 3. 2016 11:00

Na konci ledna proběhla na výstavišti v Českých Budějovicích velkolepá akce, která uvedla v České republice na trh novou řada traktorů DEUTZ-FAHR 9 TTV. Kromě krátkého představení společnosti DEUTZ-FAHR a zhodnocení posledního vývoje, včetně stavby nového výrobního závodu v bavorském Lauingenu, se více jak 200 hostů bavilo impozantní show světel, dýmu a laserů s tanečním a houslovým vystoupením. Zároveň byla majitelům v ČR slavnostně předána první dvojice těchto traktorů.

Celý článek

Novinky na Techagru 2016

Publikováno: 15. 3. 2016 11:00

Traktory značky Deutz-Fahr se především v posledních letech těší velké oblibě. Vždyť jenom během několika posledních let se jejich prodej zvýšil téměř třikrát. V letošním roce navíc do portfolia přibyla nová řada – 9 TTV s traktory o výkonu až 340 koňských sil. Nové se udalo i u viničních speciálů, které je nyní možné vybavit systémem nezávislého odpruženi předních kol se spoustou přídavných funkci a v centru pozornosti byla také obsluha, která se může těšit na ještě větší komfort a bezpečnost. Obě tyto novinky budou představeny na veletrhu Techagro 2016 v Brně.

Celý článek

Přivítejte legendu. Přijíždí nový DEUTZ-FAHR.

Publikováno: 29. 2. 2016 11:00

Nejsilnější traktory v historii značky Deutz-Fahr, řada 9 TTV. Společnost Garnea a.s. představila novinku na budějovickém Výstavišti – a byla to akce, na kterou návštěvníci jen tak nezapomenou. Světelná show, lasery, vystoupení houslistky Lenky Němcové na střeše jednoho z traktorů. To všechno napovídá, že Garnea uvedla na trh legendu.

Celý článek