Napsali o nás

Finalista soutěže Traktor roku 2017

Publikováno: 8. 9. 2016 11:28

Společnost Deutz-Fahr vyslala do soutěže Traktor roku 2017 obravdu zajímavý kousek. Traktor Deutz-Fahr 6215 RCshift zaujme už svým futuristickým vzhledem. Ovšem to nejdůležitější se skrývá v útrobách stroje. O inovace není u nového modelu nouze a týkají se například nové pohonné jednotky nebo sofistikované robotizované převodovky.

Celý článek

Budoucnost zemědělství ve znamení DEUTZ-FAHR

Publikováno: 15. 8. 2016 08:45

Už je tomu více jak pět let, co společnost Garnea a.s. představila první traktor značky Deutz-Fahr na výstavě Země živitelka. Během těchto několika let se podařilo Deutz-Fahr posunout na špičku mezi prémiové značky, kam rozhodně patří. Ale pokrok nezaznamenal Deutz-Fahr pouze v oblasti prodeje. Vzrůst této značky podpořil i výrobce, a to díky značným investicím do vývoje či aplikaci inteligentní německé technologie, jež dělá z této techniky multifunkční a vysoce produktivní stroje!

Celý článek

Nová úroveň komfortu pro obsluhu

Publikováno: 19. 4. 2016 11:00

Často není nutné mnoho, aby dobré bylo ještě lepším. Přesně to platí pro viniční traktory Deutz-Fahr Agroplus S a V, které vzhledem k novému aktivnímu nezávislému odpružení předních kol poskytují obsluze nejvyšší možnou míru komfortu. Osvědčený koncept zbytku traktoru tak zůstal nezměněn. Ostatně i díky tomu získal traktor Agroplus S 320 s tímto inovativním řešením odpružení přední nápravy ocenění nejvyšší – Grand Prix Techagro 2016.

Celý článek

Grand Prix Techagro 2016

Publikováno: 18. 4. 2016 09:15

Opět máme za sebou největší středoevropský veletrh zemědělské techniky Techagro, tentokrát s číslovkou 2016. Na této akci je k vidění množství novinek, které zaslouženě poutají pozornost návštěvníků. Ta byla mnohdy umocněna označením strojů evropskými a světovými cenami, stříbrnou medailí udělenou naší redakcí a po slavnostním zahájení veletrhu i tradiční cenou Grand Prix Techagro 2016.
Ocenění získal také Agroplus 320 S s aktivní nezávisle odpruženou přední nápravou.

Celý článek

Setkání zemědělců v Brně

Publikováno: 18. 4. 2016 09:00

Brněnský komplex zemědělských a lesnických veletrhů potvrdil své postavení evropské veletržní akce. Vystavovatelé obsadili veškerou plochu brněnského výstaviště, využity byly i travnaté plochy, parkoviště, galerie pavilonů, byla postavena montovaná hala K. Zvýšil se počet zahraničních vystavovatelů i prezentovaných značek, mezi nimiž nechyběl žádný ze světových výrobců zemědělské techniky… včetně značky DEUTZ-FAHR zastoupené společností GARNEA a.s.

Celý článek