Napsali o nás

Narozeninová párty

Publikováno: 13. 3. 2017 09:53

Rovné čtvrtstoletí. Koncem února slavila GARNEA a. s. spolu se svými zákazníky a obchodními partnery 25 let úspěšné existence na trhu. Takové výročí se neopakuje a trumfne ho už jen padesátka. A jak to vše začalo? První dva traktory prodal Ing. Václav Baštýř z Neplachova v roce 1992 z obývacího pokoje, kde se odehrávala všechna obchodní jednání. Po deseti letech stoupl počet prodaných traktorů na sto a o pět let později už společnost s novým názvem Garnea pokořila hranici 200 prodaných traktorů. V roce 2011 se GARNEA stala výhradním dovozcem značky Deutz-Fahr do České republiky.

Celý článek

S Fuzzy logickým myšlením

Publikováno: 6. 3. 2017 14:07

Traktory Deutz-Fahr jsou prémiovou značkou v koncernu SDF Group. Hlavní inovace proto vždy začínají právě u nich
a nejinak je tomu u novinky, kterou je šestková modelová řada s převodovkou RCshift. Jedná se o nové traktory,
u nichž zaujme robotizovaná převodovka, která je zcela nové konstrukce.
 

Celý článek

Narozeninová oslava na jihu Čech

Publikováno: 27. 2. 2017 14:32

První dva traktory prodal Ing. Václav Baštýř z Neplachova coby farmář v roce 1992 z obývacího pokoje, kde se odehrávala všechna obchodní jednání. V té době hospodařil s rodinou na 120 hektarech a rozhodl se, že prostřednictvím vlastní společnosti Garant bude prodávat techniku, s níž má bohaté zkušenosti. Po deseti letech stoupl počet prodaných traktorů na sto a o pět let později už společnost s novým názvem Garnea pokořila hranici 200 prodaných traktorů. I tyto informace zazněly poslední únorový čtvrtek v Neplachově při oslavách 25. narozenin úspěšné rodinné firmy.

Celý článek

Prima traktor

Publikováno: 5. 2. 2017 09:59

Pětková modelová řada traktorů DEUTZ-FAHR je velmi rozkošatělá. Obsahuje provedení 5G, které je dále roztříděné do dalších tří podskupin, a provedení 5P a 5TTV. Kromě toho jsou v pětkové modelové řadě ještě traktory, teré žádné doplňkové písmenou nenesou. Pokrývají výkonové spektrum od 100 do 126 k a nejvýkonnější zástupce, model DF 5125, byl kandidátem na Traktor roku 2017 v kategorii Best Utility.

 

Celý článek

DEUTZ-FAHR na veletrhu EIMA International 2016

Publikováno: 3. 2. 2017 09:59

Návštěva haly č. 19 na veletrhu EIMA byla zážitkem prokaždého příznivce zemědělské techniky. Měla v ní totiž stánek zančka Deutz-Fahr. Její traktory se pyšní skutečně vydařeným a originálním designem. Agresivní maska a stylové tvarování kapoty motoru, s nimiž přišly zhruba před třemi lety traktory Série 9 a 11 TTV, se úspěšně rozšiřují i do dalších modelových řad.

Celý článek