Napsali o nás

Řada pět se rozrůstá

Publikováno: 4. 7. 2014 09:16

Jeden z výrobních podniků koncernu Deutz-Fahr je lokalizován v německém Lauingenu. Vyrábí se zde traktory klíčových modelů. A právě v Lauingenu se odehrála premiéra nových modelových řad série 5. Novinářům se na nedalekém poli představily v celé své kráse traktory řad Deutz-Fahr 5G a Deutz-Fahr 5D.

 

Celý článek

Krása a funkčnost v jednom

Publikováno: 2. 6. 2014 15:31

Stánek společnosti Garnea nebylo možné na výstavě Techagro přehlédnout. Návštěvníci si na něm mohli prohlédnout traktory Deutz-Fahr všech výkonových řad v čele s novým modelem 9340 TTV. Kromě nového a opravdu krásného designu přináší nová série i celou řadu inovací.

Celý článek

Den s traktorem DEUTZ-FAHR 7250 TTV

Publikováno: 9. 5. 2014 07:24

S traktory Deutz-Fahr jsem měl možnost již dvakrát strávit Den s. V obou případech se ale jednalo o Agrotrony s mechanickou převodovkou. Proto jsem uvítal nabídku svézt se s traktorem Deutz-Fahr 7250 TTV s převodovkou plynulou. Navíc právě tento model získal titul Traktor roku 2013, takže důvodů proč si jej vyzkoušet bylo hned několik.

Celý článek

Nová velká třída DEUTZ-FAHR

Publikováno: 2. 4. 2014 13:47

Výkonné sklízecí mlátičky jsou stále v kurzu. V této u nás velmi poptávané kategorii představil novou modelovou řadu také německý Deutz-Fahr. Dva typy série C9000 mají pěti-, respektive šestidílné vytřásadlo a zvenčí jsou nápadné elegantním moderním designem, střiženým ve stylu strojů této značky. Platí to jak o postranních krytech, tak i o nové kabině.

Celý článek

Oblíbené lisy a baličky DEUTZ-FAHR

Publikováno: 5. 3. 2014 08:32

Společnost DEUTZ-FAHR má ve svém výrobním sortimentu nejen traktory, ale i stroje pro lisování a balení jak kulatých, tak hranatých balíků. Společnost GARNEA a. s. jako výhradní importér strojů DEUTZ-FAHR pokračuje v prodeji těchto u nás velmi oblíbených a spolehlivých strojů.

Celý článek