Připravované novinky DEUTZ-FAHR - Agritechnica 2013

Lauingen, Německo

Deutz-Fahr minulý týden představil Evropskému tisku novinky, které společnost představí na listopadové výstavě Agritechnica 2013 v německém Hannoveru.

Na nejvýznamnější a zároveň největší výstavě bude poprvé zemědělské veřejnosti prezentováno hned několik modelových řad. Na jedné straně bude oficiálně představena nová řada sklízecích mlátiček C 9000 – řada, která posunuje hranice maximální efektivity a přináší důležité technické inovace v mláticím systému. Nová kabina přináší nové výbavové prvky a především více komfortu do již tak velmi pohodlného stroje.

Na druhé straně budou představeny dlouho očekávané novinky v oblasti vysoce výkonných traktorů. Dvě nové modelové řady konvenčních traktorů, 9 a 11, zaplní výkonové spektrum od 270 do 340 a od 350 do 440 koňských sil. Obě řady budou vybaveny plynulou převodovkou, špičkovými motory s nejlepší spotřebou na trhu a poskytnou obsluze nevídaný komfort.

Dále DEUTZ-FAHR představí poslední chybějící modely nové řady 6 – tedy 6120.4, 6130.4, 6140.4 ve verzích s klasickými převodovkami i s převodovkami TTV, tedy plynulými.

Garnea a prodejní síť DEUTZ-FAHR se vypraví společně se zákazníky do Hannoveru již 11.11 – tedy hned na první den pro veřejnost!

Nová sklízecí mlátička DEUTZ-FAHR C 9000

 

 

 

 

 

 

 

 

Nová řada DEUTZ-FAHR 9 Series a 11 Series se představí již za měsíc a půl