S Deutz-Fahrem po jihočeských skokových závodech

Během letošní sezóny parkurového skákání měli fanoušci jezdeckého sportu možnost spatřit zemědělskou techniku DEUTZ-FAHR na některých z jihočeských závodů a to jak na oficiálních, tak na hobby. My Vám přinášíme zprávy z jezdeckého prostředí, kde jste si mohli traktory DEUTZ-FAHR prohlédnout v praxi!

Velká cena města Hluboká nad Vltavou 

Tradičně se poslední srpnový víkend konaly parkurové závody ve Dvoře Vondrov kde na návštěvníky i na jezdecké dvojice dýchala historie a neopakovatelná atmosféra. Sobotní klání bylo zakončeno soutěží stupně S** Cena akciové společnosti GARNEA, kde se dvojice potýkali s kolmáky a oxery o výšce 130 cm. Pěknou výhru z této soutěže si odnesl Zdeněk Hruška s klisnou Calata reprezentující JK prof. M. Hrabánkové. Tato dvojice zdolala parkur s 0 trestnými body a s časem 42,99 sekundy v rozeskakování se zaslouženě dostala na první místo. Gratulujeme!

        

Jezdecké hry v Opalicích

Po Vondrovských závodech se DEUTZ-FAHR přestěhoval do Opalic, kde se účastnil hobby závodů. Traktorovou rodinu reprezentoval DEUTZ-FAHR 5120 TTV, který se bohužel kvůli nadměrně prašnému povrchu kolbiště nemohl předvést v praxi. To ale není z těchto skokových závodů vše. Ti nejlepší si zaslouženě odnesli domů věcné ceny, které společnost GARNEA a.s. věnovala Stáji Dita Opalice. Návštěvníci i jezdecké dvojice si užívali příjemně zpestřenou sobotu v krásném prostředí s výhledem na Kleť.

    

Podzimní jezdecké parkurové závody v Dubenci

Poslední z navštěvovaných závodů se konaly v jihočeské malebné vesničce Dubenec. Zde jste mohli spatřit traktor DEUTZ-FAHR 5110 přímo v akci. Během soutěží se staral o povrch tamního kolbiště a diváci se tak mohli na vlastní oči přesvědčit o jeho obratnosti a šikovnosti.