Soutěž o vohoz pro spolužáky

Ahoj,
děkujeme za Tvůj zájem o vohoz pro spolužáky na veletrhu Vzdělání a řemeslo 2023. Hned Ti řekneme, co musíš udělat. Nejdřív nám  dovol, abychom se Ti představili.
 

GARNEA je rodinná firma, která prodává a servisuje stavební, zemědělskou, recyklační a komunální techniku. Přesně tu, co vidíš před sebou. Pěkný stroje, co? Sídlo máme v Neplachově. Zhruba v polovině cesty mezi Českými Budějovicemi a Táborem. Teď nás tu pracuje 97 a stále se rozrůstáme. Stroje, které nabízíme, získaly různá ocenění. Jak za svůj design, technologické inovace, tak i za spoustu funkcí, které umí. Zkrátka usnadňují stavebníkům a zemědělcům práci. A to se dneska cení.

Soutěž smiley

  1. Vyfoť sebe, nebo celou třídu s vystaveným traktorem nebo bagříkem.
  2. Sdílej fotku na své sociální sítě a hlavně přidej hashtag #vohozGarnea. Je to kvůli tomu, abychom si fotku našli.
  3. Příští týden vybereme jednu z fotek a jejího autora/ku odměníme.
  4. Výhrou je parádní triko, vak na záda, klíčenka, sluneční brýle od značky traktorů DEUTZ-FAHR a stylová čepice DEVELON - to jsou značky strojů, které prodáváme a servisujeme. Vohoz od nás dostaneš pro sebe a všechny své spolužáky ze třídy. Přesný počet kámošů nám sdělíš, až Tě oslovíme, že jsi vyhrál/a.

    Tak na co čekáš? Zmáčkni spoušť, nasdílej fotku a vohoz pro všechny je váš. Těšíme se na vaše výtvory.

Co bys mohl/a u nás dělat 

A kdyby Tě zajímalo, co bys u nás mohl/a dělat, tak třeba servisní technik má na starosti nejen samotné opravy strojů, ale také komunikuje se zákazníky a snaží se jim odborně radit a reagovat na jejich servisní požadavky. Má k dispozici moderní vybavení, profesionální nářadí a postaráme se i o jeho pracovní oblečení. Samozřejmostí je chytrý mobilní telefon, ale třeba i rady od zkušenějších kolegů. Zkrátka u nás Ti pomůžeme se zaškolením a naučíme Tě pracovat tak, aby Tě to bavilo.

Často také hledáme obchodní zástupce a IT specialisty, bez kterých to ve firmách dnes již nejde. Jestli se vyznáš v počítačích, a máš rád/a nové technologie, určitě bys u nás našel/a také uplatnění. Zemědělský a stavební obor jsou stále atraktivnější a přinášejí spoustu možností uplatnění. 

Naše značky strojů DEUTZ-FAHR a DEVELON jsou na Facebooku a Instagramu. Olajkuj je a sleduj náš obsah. yes 

Hodně štěstí v soutěži.